• 19 kwietnia 2024

Szwajcarski projektant Till Konneker z Ill Designs wprowadził się do swojej pracowni, by odkryć, że brakuje w niej miejsca do przechowywania. Jak twórczy artysta, którym jest, Till wyobraził sobie przestrzeń magazynową wystarczająco dużą, aby pomieścić bibliotekę, łóżko, szafę i wiele innych - wielofunkcyjny zestaw mebli do nowoczesnego domu.

"Wprowadziłem się do kawalerki bez schowka. Wykonałam więc minimalistyczny projekt sześcianu z półką na moją kolekcję winylową, telewizor, ubrania i buty. Na sześcianie znajduje się łóżko dla gości, a wewnątrz sześcianu jest dużo miejsca do przechowywania. Remo z Holzlabor Bern bardzo pięknie przeniósł moje szkice. Dom nie jest tak naprawdę elastyczny, ale możemy ponownie przemyśleć przestrzeń i meble wewnątrz. Uważam, że użyteczne meble muszą być przystosowane do potrzeb użytkownika. ”

Stąd wyrosła koncepcja Living Cube. Wyrosła ona z potrzeby poczucia komfortu we własnym domu i znalezienia jasnych rozwiązań dla radzenia sobie z oczywistymi niedostatkami przestrzeni. Ten kompaktowy, wielofunkcyjny mebel przenosi efektywność przestrzenną na kolejny poziom.

Dostępny jako Mini Cube, Urban Cube, Living Wall lub na Twoje życzenie, jeden z inteligentnych i efektywnych schowków Living Cube firmy Till Konneker może zostać dodany do każdego pomieszczenia w celu zwiększenia funkcjonalności i podniesienia atrakcyjności wizualnej. Ciemny i gładki, kładący nacisk na Twoje dekoracje, elegancki, minimalistyczny kształt Living Cube obiecuje, że łatwo posortujesz swoje rzeczy i stworzysz miejsce na wszystko, aby wszystko było na swoim miejscu.

Projektant Till Konneker mówi, że "chciał skupić się na praktyczności i funkcjonalności i pominąć wszelkie zbędne elementy. Moim celem było stworzenie ponadczasowego projektu, który pasowałby do każdej przestrzeni i sytuacji życiowej". Miejskie modułowe rozwiązanie mieszkaniowe zawarte w jednym z Living Cubes gasi potrzebę prowadzenia nowoczesnego, minimalistycznego stylu życia, w którym bałagan na pewno nie stanowi problemu, jak widać na zdjęciach Roba Lewisa. Od małych rzeczy, takich jak klucze, buty i parasolki, po duże monitory telewizyjne, a nawet łóżko queen na górze, Living Cube ma wszystko.

Top