• 12 czerwca 2024

Jeśli szukasz produktu cechującego się zarówno funkcjonalnością jak i wyjątkowym wzornictwem koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Equipe Cerámicas. Płytki tej hiszpańskiej firmy zagwarantują Ci fantastyczną jakość wykończenia praktycznie każdego pomieszczenia w twoim domu. Dominującą cechą płytek Equipe jest ich nietypowy kształt, ułatwiający ułożenie ich w niepowtarzalny, oryginalny wzór dodającemu twojemu wnętrzu uroku i klasy nie pozwalającej przejść obok siebie obojętnie. Ich niepowtarzalna estetyka i niesamowita trwałość wykonania zagwarantowała producentowi, firmie Equipe Cerámicas SL bardzo dobrą pozycję na ciągle zmieniającym się rynku płytek ceramicznych.

Historia firmy zaczyna się w 27 września 1998 roku w Walencji. Marka od początku swojego istnienia postawiła na produkcję zdobionych listw montażowych, stanowiących wówczas niszę na dopiero rozwijającym się rynku. W związku z gwałtownym rozwojem popularności płytek ceramicznych, w 2005 roku Equipe Cerámicas postanowiło skupić się właśnie na tych przyszłościowych produktach. W 2017 roku przedsiębiorstwo zostało przyłączone przez CEPYME do ich prestiżowego programu CEPYME500, skupiającego starannie wybrane małe i średnie hiszpańskie firmy dominujące na rynku pod względem innowacji, dynamicznego rozwoju i promocji lokalnych produktów eksportowych na świecie. Obecnie, po niespełna 21 latach istnienia jest firmą kojarzoną z wyjątkową jakością wykonania sprzedawanych produktów. Ich nietypowa konstrukcja połączona z perfekcyjnym i niepowtarzalnym wzornictwem sprawia, że Equipe jest obecnie liderem na rynku niewielkich płyt ściennych i podłogowych. Kluczem do sukcesu firmy było korzystanie z materiałów tylko najlepszej jakości i stworzenie z nich oryginalnych i przykuwających oko kompozycji. Obecnie hiszpańska firma zatrudnia około 150 pracowników, a jej płytki można kupić w coraz większej ilości krajów na całym świecie. Ciągły rozwój i możliwość dostosowania się do zmieniających się rynkowych realiów świadczy o doskonałym podejściu do klienta. Firma nie stoi w miejscu i stara się zapewnić konsumentom produkty idealnie odzwierciedlające aktualnie panujące trendy i odpowiednio zróżnicowane zarówno pod względem kształtu, jak i wzoru.

W naszym sklepie znajdziesz płytki z takich kolekcji firmy Equipe jak Evolution Inmetro, Hexatile i Rhomubs dostępne w kolorach bieli, szarości i ecru. Ich powierzchnia może być w zależności od wyboru matowa, lub błyszcząca. Są to produkty gwarantujące wyjątkową trwałość i jedyną w swoim rodzaju jakość wykonania. Ich niezwykły kształt pozwoli Ci zaaranżować wykończone nimi pomieszczenia w niemal dowolny sposób. Niezależnie od tego czy chcesz uzyskać efekt klasyczny, czy przykuwający oko swą ekstrawagancją i zróżnicowaniem kolorów, hiszpański producent będzie najlepszym wyborem. Płytki Equipe wspaniale sprawdzą się zarówno w wykończeniu salonu, jak i kuchni, łazienki bądź przedpokoju. Swoim ponadczasowym charakterem pasują zarówno do wnętrz eleganckich, jak i nowoczesnych.  Nadaj swoim czterem kątom niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Wykreuj je jak tylko chcesz, z pomocą cudownych płytek Equipe.

Top